tel1a42 234 33 00

42 208 06 99

tel2a501 210 088 

Emocje w okresie dojrzewania - warsztaty dla młodzieży   (w wieku 12-15 lat) i ich rodziców.

Warsztaty są wprowadzeniem do znaczenia emocji w okresie nastoletnim. Pozwalają zrozumieć, jak przeżywane emocje mogą wspierać rozwój w okresie dojrzewania. Dla nastolatków to okazja do oswojenia trudnych, nieprzyjemnych emocji, poznania, jakie niosą za sobą informacje o ich potrzebach oraz jak sobie z nimi radzić. Rodzice otrzymają informacje na temat norm rozwojowych i potrzeb w okresie dojrzewania. Na spotkaniu porozmawiamy o sposobach reagowania w sytuacjach przeżywania trudnych emocji zarówno przez nastolatków jak i rodziców. Intencją warsztatów będzie szukanie dialogu, porozumienia i wzajemnej akceptacji w relacjach rodziców i nastolatków.

Czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatną konsultację dzieci w wieku 11-13 lat.

Drogi Rodzicu, jeżeli obawiasz się, że Twoje dziecko ma problemy emocjonalne, stało się smutne, zalęknione, drażliwe, płaczliwe, ma problemy w relacjach z rówieśnikami, nic go nie cieszy, nie chce się uczyć, źle spi, zgłoś się z dzieckiem do nas.

Czytaj więcej

Od kwietnia w naszym Centrum można podejść do badania kwalifikującego do wstąpienia do Stowarzyszenia Mensa Polska, zrzeszającego osoby z ilorazem inteligencji plasującym się w górnych 2% populacji.

Badania prowadzi Agnieszka Lukas.

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 695 508 857.

Koszt badania wynosi 200 zł.